Saada lilled mugavalt lillekulleriga!

Kas oled olnud olukorras, kus tahaks mõneks tähtpäevaks olulisele inimesele lilli kinkida, kuid pole võimalik temaga kokku saada? Või unustasid ära, et järgmisel päeval on Valentinipäev ja ei käinud poes lilleõit ostmas? Ja miks mitte üllatada kedagi lihtsalt lilledega ning soovida ilusat päeva? Oma lähedaste ja sõprade meelespidamine tähtpäevadel on ilus komme. Kuna alati aga ei ole võimalust isiklikult kohale minna, et kingitus ja lilled üle anda, tulebki appi lillekuller. Lillekulleri abiga jõuavad lilled õigeks ajaks õigete inimesteni ning õnnitlused ja head soovid jõuavad siiski kohale.

Lillekuller on inimene, kes toimetab lilled mugavalt ja kiirelt sihtpunkti. Kellele ei meeldiks kuulda uksekella ning avada uks ja näha lilledega seisvat kullerit? Meie lillekulleri abiga on võimalik tellida erinevaid kimpe, lõikelilli, potililli jms. Lisaks sellele on lillekulleri teenus ideaalne just näiteks sünnipäevade ja muude tähtpäevade puhul, sest kimpudele ja lõikelilledele on meilt võimalik juurde tellida õnnesoovide või soovidega kaarti. Sealhulgas pakume ka käsitöökaarte, mille abil on võimalik kulleriga saadetav lillekingitus veelgi erilisemaks muuta.

Kuhu kuller tellimused kohale toimetab?

Meie poed asuvad Haapsalus ja Laulasmaal, mistõttu on võimalik meie lillekulleri teenust tellida nii Laulasmaal, Haapsalus (ka Uuemôisas) ja kogu Läänemaa piires. Lisaks Läänemaale on tellimuste kättetoimetamine teostatav ka Lääne-Harju valla piires. Hind oleneb kaugusest – küsi julgelt lisa!

Milliseid tellimusi kuller vastu võtab?

Meie lillekulleri abiga saad tellida nii lillekimpe sünnipäevadeks või koolilõpetamisteks, lilleseadeid näiteks emade- ja isadepäevaks, maitsekaid lilleseadeid kontorisse või ka kaastundeavalduseks matusekimpe ja -pärgi. Samuti on võimalik kulleriga tellida näiteks jõuluseadeid, jõulupärgasid või miks mitte ka lapse sünni puhul mõni armas potilill? Valik on Sinu! Klassikaline lõikelill nagu roos, krüsanteem, gerbera või tulp suudab igal juhul saaja suu naerule panna ning tuju heaks teha! Lisades juurde veel mõne meie käsitöökaartidest on meeldejääv kingitus garanteeritud!

 

"Lilleranna meeskonnaga on alati lihtne ja meeldiv asju ajada, mistõttu esimene valik on alati Lilleranna pood Uuemõisas! Nii ka seekord - soovisime töötajate tunnustamise päeva puhul üllatada enda raamatupidajat ning tänu lillekullerile õnnestus üllatus täielikult! Kindlasti soovitan soojalt kõigile - töö kiire ja korralik ning kimbud imearmsad!"

Saada meile enda soov alloleva vormi kaudu või helista +372 569 49 761.

SAATJA ANDMED:
Nimi:

E-mail:

Telefon:

SAAJA ANDMED:
Nimi:

Aadress:

Telefon:

Mis kuupäeval kuller lilled saajale toimetab?

Vabas vormis lillede või kimbu kirjeldus:

Lisa kaart (käsitöökaart): JahEi
Sõnum kaardile:

Lillede või kimbu maksimaalne hind:

Soovi korral lisa näidiseks pildifail:

Kui see leht oli sulle kasulik, siis kliki “Meeldib” ja kui võiks ka sinu sõpradele huvitav olla, siis kliki “Jaga” Aitäh tagasiside eest!