BRÄNDID


 
Arro Porcelain asutaja Liisu Arro on keraamik, kes leiab inspiratsiooni igapäevaelust. Ta seob tavalise erilisega, maagilise ja ekstravagantse klassikalisega. Selle tulemusena on tema looming kordumatu ja kõrge kvaliteediga, mis peab vastu ka igapäevase kasutamise väljakutsed.
Tule meie disainistuudiosse külla ja tutvu imelise Liisu Arro loominguga kohapeal.
EGG Laura Saks on ehtebränd, mille tooted on tehtud munakoortest, inspireerituna taaskasutusvõimalustest. Kõrvarõngad hinnati 2020. aastal Eesti Disaini Auhinna konkursil BRUNO Elustiili tootedisaini kategoorias parimaks. Tule meie disainistuudiosse külla ja tutvu imelise EGG Laura Saks loominguga kohapeal.
 
Haruu – inspiratsiooni ja elustiili bränd, kus kohtuvad ürgne loodus, jätkusuutlik eluviis ja koos loomine pereettevõttena. Soov luua igasse päeva mõtestatud tooteid, mis kandes looksid rahulolu nende kandjatele, oleksid inspireeritud loodusest ning ajatust stiilist ja tooksid kandjale rõõmu rohkem kui hetkeks. Haruu riideesemed on valminud Eesti väikestes õmblustöökodades, et toetada omasid.
Tutvu Haruu toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
Kity Disain portselanehted on valminud 100% käsitööna, suure hoole ja armastusega ning annavad sulle võimaluse eristuda massist, rõhutada oma naiselikku isikupära ja elegantsust.
Tutvu Kity Disain ehetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
Kodu Jewelry ehtekollektsioon on pühendatud erilisele armastusele kodu ja kodumaa vastu. Kodu on koht, mida kanname alati oma südames. Kollektsioon ongi loodud, et tähistada igavesi sidemeid selle paigaga.
 Tutvu Kodu Jewelry ehetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
 La Kiara - suur valik kauneid ehteid, mida kanda nii pidulikel hetkedel kui ka igapäevaselt. Kaunis värvide ja kujundite mäng inspireerivateks hetkedeks.
Ootame Sind meie disainistuudiosse külla uudistama La Kiara ehteid kohapeal.
 
LUMI loob nahahooldustooteid, kus teadmised ravimtaimetedest ja biotehnoloogiast sillutavad teekonna ilusama ja tervema nahani. Kõik LUMI tooted arendatakse ja toodetakse Eestis ning on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. LUMI on spin-off-ettevõte Tartu ülikoolist, mis võimaldab luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele uuringutele. Nahahooldustooted, mis pakuvad tõestatult taastavat ja vananemisvastast kasu. Enamus on lõhnavabad ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.
Tutvu LUMI toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.
 
Luste on põhjamaine elustiili bränd, kelle eesmärgiks on panna kõik mida nad loovad elama ning tuua rõõmu ja värvi Sinu igapäevaellu. Tehes seda läbi julgete ning omanäoliste illustratsioonide, mis on inspireeritud põhjamaisest loodusest.
Tutvu Luste toodetega meie e-poes SIIT või tule meie disainistuudiosse külla, kus ootab sind veelgi laiem tootevalik.