Kooli- ja lasteaia lõpetamised - mida kinkida?


Lasteaedade ning koolide lõpetamine on alati eriline sündmus. Lõpetajaid õnnitleda ja õpetajaid tänada on armas mõne hooajalise lilleõie, kauni lillekimbu või kodumaise kingitusega.

Hooajalistest lilledest on kõige populaarsemad pojengid, hortensiad, levkoid, päevalilled. Lõikelilledest soovitame ka säravaid gerberaid, imelisi liiliaid, tänulikkust sümboliseerivaid preeriakellukesi. Lasteaia lõpetamise puhul on armsaks ideeks pulgakommikimbud ja meeleoluloojateks heeliumiga täidetud õhupallid. Lillede värvivalikul võib inspiratsiooni ammutada näiteks lõpetaja kleidist või lipsuvärvist! Samas aga on klassikaline valge liilia või punane roos kindla peale minek.

Lillekimpudest on levinumad hooajalilledest loodud lilletuutud. Õrnad ja kaunid kipslille kimbud, valikus nii klassikaline valge kipslill kui ka pisut erilisemad ehk värvilised. Segakimpudest on populaarsed näiteks lillakates värvitoonides kimp, roosades värvides kimp, armas lilleseade Aare  ning särav kimp puuviljadega.

Kodumaistest kingiideedest populaarsemad on sõnumiga kingitused, näiteks Olla ehted. Lisaks imehead Chocolala käsitööšokolaadid ja käsitööna valminud kaardid.
Kinkekomplektide
 valik on meil lai, sobilikke kombosid leiad nii lõpetajale kui ka õpetajale kinkimiseks. Komplektide sisu oleme Sulle hoolega valinud vahvate kodumaiste toodete hulgast.

Lilleranna abiga leiad kindlasti midagi meeldejäävat, erilist ning südantsoojendavat. Telli mugavalt lilled poodi ette või saada lillekulleriga kohale, iga päev Haapsalus ja Läänemaal.